ČASOPIS

Časopis „Zahrádkář“: V každém čísle najdete zajímavé články o nových či zapomenutých květinách, o nových odrůdách ovoce, o pěstování zeleniny, o okrasných a pokojových rostlinách, o aktuálních problémech s ochranou rostlin, součástí je i pravidelné pěstitelské kalendárium, usnadňující rozhodování především začínajícím zahrádkářům a na své si přijdou i domácí kutilové.
Od roku 2005 vychází, jako příloha, společně se Zahrádkářem i Zahrádkářka, ta obsahuje zajímavá témata především pro ženy - o kosmetice, léčení, vaření, konzervování, skladování, aranžování a květinách, někdy jsou její součástí i hezké povídky.
Ve volné chvíli si můžete v Zahrádkáři vyluštit křížovku - vždy o ceny, zasmát se zahrádkářským vtipům, nebo navštívit některou avizovanou zahrádkářskou výstavu a využít případně otištěný kupon ke zlevněnému vstupu.

Zahrádkář je časopisem Českého zahrádkářského svazu, a proto na jeho stránkách najdete i některé zajímavosti z dění tohoto největšího zájmového sdružení v České republice.

casopis.jpg

Pravidelnou součástí časopisu se staly obrazové atlasy rostlin. Samozřejmou součástí časopisu je inzertní rubrika, kde najdete nejen mnoho nabídek na vše potřebné do zahrady, ale můžete se jejím prostřednictvím seznámit i se svým životním partnerem, případně si inzerát sami zadat.APLIKACE
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
POČÍTADLOTyto stránky připravuje